www.cvonline.hu

Online marketing szakember

  • A hirdetés 409 napja lejárt

Feladatok:

  • E-mail marketing stratégia kidolgozása
  • Hírlevél kampányok teljes körű tervezése és lebonyolítása
  • Közösségi marketing, Facebook

Elvárásaink:

  • Társalgás szintű angol VAGY német nyelvismeret.
  • Hirlevélküldésben szerzett magas szintű tapasztalat.
  • Jó kommunikációs készség
  • Szövegírói ambíciók
  • Célirányos önéletrajz a hírlevélküldési és közösségi médiában szerzett tapasztalatokra fókuszálva

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Képzések, tanfolyamok

A munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, napi nyolc órában

Jelentkezni lehet: az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német