www.cvonline.hu

Online Marketing Specialista

  • A hirdetés 488 napja lejárt

Olyan munkát keresel, hol kiélheted a kreativitásodat?
Mindemellett nem ismeretlenek számodra az olyan kifejezések, mint SEO, SEM, vagy PPC?
Ha a válaszod igen, olvass tovább!

Az elmúlt 10 év egyik legsikeresebb HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata keres a saját csapatába

munkatársat.

Feladatok:

  • Facebook kampányok teljes körű menedzselése,
  • AdWords kampányok teljes körű menedzselése,
  • A cég közösségi oldalainak kezelése,
  • Kereső optimalizálás,
  • Kimutatások, elemzések készítése,
  • Online marketing stratégia kialakításában való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (marketing előny),
  • Minimum 2-3 éves online marketingben szerzett tapasztalat,
  • Online marketing eszközök használatában szerzett tapasztalat,
  • Kereső optimalizálásban szerzett ismeretek,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Kreativitás és proaktív hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (alapbér + cafeteria + bónusz),
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése email címre!

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb