www.cvonline.hu

ONLINE MARKETING SPECIALISTA

Motiváló, stabil környezet, fejlődési lehetőség és remek csapat. Ha ezeket keresed, itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk! Széles tevékenységi körrel rendelkező vállalat

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • online tartalmak önálló gyártása, nyomon követése, feltöltése a vállalat tevékenységi köreihez tartozó weboldalakra
  • online marketing kampányok tervezése, kezelése (social media, Adwords, YouTube)
  • hírlevelek szerkesztése, képanyagok begyűjtése, szövegírás, blogolás
  • meglévő és jövőbeni online marketing csatornák optimalizálása, hatékonyságának növelése
  • tevékenységi körökhöz tartozó közösségi oldalak fejlesztése, közösségi aktivitás növelés
  • oldalak látogatottságának növelése, a látogatottsági adatok folyamatos elemzése
  • online piackutatási feladatok ellátása, piac- és teljesítményelemzések végzése

Elvárások:

  • marketing szakirányú végzettség és minimum 1-3 éves online marketing tapasztalat referencia munka bemutatásával
  • középfokú (szóban és írásban is) angol nyelvtudás
  • Microsoft Office gyakorlott használata
  • Google Adwords, Analytics, Facebook, Twitter, Instagram és Youtube hirdetési felületek ismerete, fizetős kampányok létrehozása és menedzselése
  • social Media használatában szerzett tapasztalat, szövegírásban szerzett rutin
  • önálló munkavégzési képesség
  • gyors, hatékony, precíz munkavégzés
  • rugalmas személyiség, terhelhetőség, proaktivitás

 Előny:

  • alapszintű SEO ismeretek

Amit kínálunk:

  • fiatal, kreatív csapat, családias hangulat
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII.kerület - Vecsés

A jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest XVIII.kerület - Vecsés
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest