www.cvonline.hu

Online Marketing Specialista

  • A hirdetés 429 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő internetes kereskedelmi üzletágunkba keresünk Online Marketing Specialistát.

Feladatok:

  • Online marketing stratégia és terv kidolgozása, fejlesztése és megvalósítása
  • Az online látogatottság terv szerinti maximalizálása
  • Együttműködés a kommunikációs stratégia kidolgozásában
  • Aktív részvétel a termékportfólió fejlesztésében, értékesítésének támogatásában
  • Marketing üzenetek megtervezése (fejlesztésük irányítása)
  • Célokhoz relevánsan rendelt marketing eszközök kiválasztása
  • SEO folyamatok irányítása - a belső feladatok elvégzése, kiszervezettek irányítása
  • Online kampányok megszervezése, irányítása - Adwords /egyéb PPC
  • Site-ok analitikájának követése, elemzések készítése - stratégia és tartalom iterálása
  • On - site marketing: akciók, üzenetek, kampányok megjelenítése az oldalon
  • Mobilmarketing
  • Marketing költségvetés tervezés, ROI tervezés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági /marketing végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat online marketing (és/vagy ehhez kapcsolódó) területen
  • E-kereskedelmi vállalatban szerzett tapasztalat
  • E-kereskedelmi piac ismerete és átlátása
  • Tárgyalási szintű angolul nyelvtudás szóban és írásban
  • Előny a kommunikációs szintű francia nyelvtudás
  • Kiváló szervezőképesség, agilitás, önállóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Kommunikációs szintű francia nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Fejlődő, innovatív fiatalos csapat
  • Nemzetközi tapasztalat szerzés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • Képzési lehetőség
  • Karrier út
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol