www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Online Marketing Specialist

Hozzáadva: 2016.12.02.
lejárt

Partnerünk az Online Ügynökségek azon remeke, ahol az ember, mint inkább szakember jeleskedhet és alkothat szabadon és lehet részese nagyobb és kisebb projektek keretén belül. A cég partnerei közt szerepel Microsoft, HP, Fundamenta, Burger King, Allianz stb., szóval a legnagyobbakból is akad bőven. Ha szeretnél olyan csapatban dolgozni, ahol komplex projektek lebonyolításában vehetsz részt, workshopokon képviselheted céged és munkád, eredményeid, akkor ez a Te helyed! Ha többet mond neked a Youtube, mint zenecsatorna, ha többet mond a Twitter mint üzenőfal, Ha többet mond a Facebook, mint fotoalbum, vagy a Linkedin, Instagram és társai, a marketing, kampányok és promóciók, online világa, akkor ezt a munkát Rád szabták.

Online Marketing Specialist

Pozíció leírása

  • Online marketing kampányok tervezése
  • Ügyfeleink online kampányainak, csatornáinak figyelése, javaslattétel azok optimalizásálásra
  • Új online megoldások keresése és bevezetése
  • Árajánlatok, tenderanyagok összeállítása
  • Ac account team munkájának szakmai támogatása

Elvárások
  • 3-5 év online marketing területen szerzett tapasztalat
  • Online marketing eszközök és trendek ismerete, követése
  • Átfogó ismeretek a következő területen: social media, ppc,analytics, SEO
  • Website és mobil app fejlesztések tervezésében, menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség, „out of the box”
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Tárgyalóképes nyelvtudásElőnyt jelent:Több éves ügynökségi munkatapasztalat előny, de nem feltétel
  • Vállalkozói múlt előny, de nem feltétel
  • Webfejlesztési tapasztalat előny

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés
  • Home office
  • Kitűnő csapat, támogató környezet
  • Szakmai referencia
  • Változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nívós belvárosi irodakörnyezet

Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Marketing and Sales Manager

PBS International Kft.

Country:   Hungary (+36) • ...
Budapest

Art director

Cégnév elrejtése

Ügyfelünk egy high-end animációs stúdió, amely ...
Budapest

Junior médiatervező és -vásárló

PR, PA és marketing stratégiai tanácsadással fo...