www.cvonline.hu

Online marketing munkatárs

  • A hirdetés 660 napja lejárt

Reklám- és kiállítási eszközöket, top reklám megoldásokat

és épületfeliratokat gyártó cég keres

online marketingben

jártas kollégát.

FELADATOK:

  • Online marketing stratégia és éves terv kidolgozása és operatív megvalósítása
  • Online marketing és közösségi média kampányok tervezése, reklámszövegek írása, kampányok teljes körű lebonyolítása
  • Az értékesítési folyamatok konverzióinak folyamatos növelése
  • Weboldalak folyamatos fejlesztése, karbantartása, fejlesztők irányítása
  • Kapcsolatépítés lehetséges együttműködő partnerekkel (keresztmarketing)
  • A marketing tevékenység folyamatos monitorozása célirányosan összeállított statisztikák, riportok alapján
  • Online hirdetési szövegek megírása és tesztelése
  • Online kampányok létrehozása elsősorban Facebook, Adwords, Youtube oldalakon
  • Online marketing kampányok menedzselése
  • Közösségi oldalak felfuttatása
  • Hírlevelek készítése és küldése

ELVÁRÁSOK:

  • Fontos, hogy leendő kollégánktól céltudatos, eredményorientált munkát várunk el, az eredményt pedig az ügyfelek számának növekedésével, és az ügyfélszerzés mértéke alapján mérjük
  • Marketing területen szerzett szakmai tapasztalat, mérhető, felmutatható eredményekkel
  • Online marketing tudás és tapasztalat
  • KKV-s marketing tapasztalat (képzettség előny)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • folyamatos szakmai fejlődés, kihívás és sikerélmény lehetősége
  • versenyképes fizetési csomag (alap + jutalék)
  • kellemes munkahelyi légkör, stabil háttér

Fizetési igénnyel megjelölt önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó