www.cvonline.hu

Online marketing munkatárs

  • A hirdetés 891 napja lejárt

Debreceni székhelyű nyomda és csomagolástechnikai vállalat, eseti megbízású, külsős alvállalkozó munkatársat keres

ONLINE MARKETING

területre.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • online marketing támogatása (Facebook, Adwords hirdetések, Blog írás)
  • online márkaépítés
  • tesztek, riportok, analitikák készítése,

Elvárások:

  • felsőfokú marketing szakirányú végzettség,
  • marketing területen szerzett tapasztalat,
  • online marketing alapismeretek.
  • Angol nyelvismeret

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kiváló író stílussal rendelkezik,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • nyitott új területek megismerésére és elsajátítására.

Jelentkezését várjuk az alábbi e-amil címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó, Projekt