www.cvonline.hu

Online marketing munkatárs

  • A hirdetés 979 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Online médiatervek kidolgozása, kampányok szervezése
  • A céges weboldal tartalom menedzsmentje
  • Weboldal optimalizálása (SEO)
  • Social media oldalak adminisztrálása, kampányok tervezése
  • Márka microsite, márka Facebook oldal létrehozásában való részvétel
  • Keresőmarketing-kampányok kidolgozása, lebonyolítása, kereső optimalizálás
  • Külföldi és hazai piaci trendek követése
  • Versenytársak online marketing tevékenységének nyomon követése
  • A marketing csapat munkájában való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 2 év digitális média területén szerzett gyakorlat
  • Közösségépítési tapasztalat online felületeken
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Precíz, önálló munkavégzés, jó szervezőkészség
  • Kreatív, ötletes gondolkodásmód, innovatív szemlélet

Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése