www.cvonline.hu
Online Marketing Munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.05.06.
Jelentkezési határidő: 2014.05.08.
Hirdetés azonosító: 803446
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk hazánk egyik legdinamikusabban fejlődő szoftverdisztribútora, melynek fő profilja IT biztonságtechnikai termékek forgalmazása. A digitális generáció megszólítására, új csatornák és eszközök alkalmazására keresnek Online Marketing munkatársat, aki marketing tapasztalatával és magabiztos, naprakész online hátterével erősítené a csapat munkáját.

Feladatok:
- Aktuális termékinformációk begyűjtése és frissítése technikai, kereskedelmi, marketing szempontból
- Külföldi anyavállalat stratégiájának adaptációja, lokalizálása
- Médiatervezés és a kapcsolódó kampányok implementációja
- Fejlesztések és kampányok folyamatos utókövetése, mérése
- Folyamatos önképzés online marketing témakörben
- Kapcsolattartás a tartalomszolgáltatókkal (médiaügynökségek, PR ügynökségek, kreatívok)
- Brandek online kommunikációja
- Nemzetközi trendfigyelés
- Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a szervezet többi részlegével
- Social media kommunikáció (Facebook kampányok) szervezése

Követelmények
Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség ( marketing, kommunikáció vagy közgazdaságtani terület előny)
- 2-3 év online marketing területen szerzett tapasztalat
VAGY
- 3 év marketing területen szerzett tapasztalat kiegészítve minimum 0,5 év kifejezetten online marketing területtel
- mobil optimalizált digitális tartalmak (kampányok) fejlesztésében, menedzselésében szerzett gyakorlat előnyt jelent
- Minimum középfokú angol nyelvtudás szaknyelvi tudással bővítve
- Magabiztos Microsoft Excel használat
- Gyakorlat grafikon és prezentáció készítésben
- Online marketing eszközök magabiztos használata (Click marketing, Keresőmarketing, Google AdWords, Google Analytics, stb.)
- Digitális marketing világ naprakész ismerete elengedhetetlen
- IT affinitás

Személyiség:
- Folyamatos trendkövetés, tudásfrissítés
- Stratégiai szemlélet
- Dinamizmus, nyitottság
- Csapatjátékosság, kihívások szeretete