www.cvonline.hu

Online marketing munkatárs

  • A hirdetés 1158 napja lejárt

Feladatok:

  • Online marketing kampányok levezénylése

  • Elemzések, jelentések készítése Google Analytics segítségével

  • Szoros együttműködés a meglévő CRM csapattal és a részlegekkel

  • A piac folyamatos nyomonkövetése, új trendek, lehetőségek felismerése

  • E-mail kampányok szervezése és lebonyolítása

  • Részvétel a portál fejlesztésében; közvetve és közvetlenül egyaránt

  • Proaktívan részt vesz az új kampányok kitalálásában és megtervezésében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Google Analytics és Adwords mélyreható ismerete

  • HTML és CSS ismeretek

  • Tapasztalata van linképítésben, tartalom management-ben

  • Közösségi média rendszeres felhasználója és ismerője

  • Angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete

  • 3-5 éves szakmai tapasztalat (különösen digitális területen)

  • Erős analitikus készség

  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség

  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és tudásátadási képesség,

  • Megbízhatóság és precíz munkavégzés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi megfelel az elvárásoknak,

küldje el fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő