www.cvonline.hu

Online marketing munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.27.
Hirdetés azonosító: 1192757
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Alap HTML feladatok (hibajavítás, tartalomfeltöltés) elvégzése
  • Ajánlatok előkészítése (szövegezés, kép- és videószerkesztés)
  • Kapcsolattartás a webáruház rendszer (B2Shop) ügyfeleivel és a fejlesztőcsapattal, napi szintű kérések, problémák kezelése
  • Hibajelentések küldése a fejlesztők felé, tesztelés
  • Ütemezett reklámkampányok lebonyolítása
  • Blog szerkesztés, szövegírás
  • Facebook/Youtube oldalak menedzselése
  • Wordpress alapú weboldalak szerkesztése, tartalomfeltöltése
  • Hírlevelek szerkesztése
  • Irásos ügyfélkommunikáció
  • Tesztelés (weboldalak, applikációk)

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • HTML, CSS szerkesztésben szerzett tapasztalat
  • Photoshop vagy egyéb grafikai program felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmas, ügyfél-orientált hozzáállás
  • Kedvesség, megnyerő stílus
  • Online marketing alapismeretek
  • Proaktivitás
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • Marketing és sales anyagok (tájékoztatók, hírlevelek, kiadványok) készítésében szerzett tapasztalat
  • Új trendek, eszközök, csatornák ismerete
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

  • Széleskörű lehetőség a fejlődésre, tanulásra
  • Betekintést nyerhetsz egy komplex webáruház rendszer üzemeltetésébe, az online marketingbe és a projektmenedzsmentbe is
  • IT világának megismerése, ismerkedés egyéb technológiákkal, területekkel is (kiterjesztett valóság, VR, mobilfejlesztés, stb.)
  • Motiváló fizetés - tudásszinttől függően
  • Kötetlen munkaidő (reggel 8 és 18 között)
  • Diákbarát munkahely, rugalmas időbeosztás
  • Későbbiekben akár főállású munkalehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, akkor a regisztrációt követően  (Link megjelenítése)  várjuk jelentkezésed! A jelentkezéshez kérjük, csatold magyar nyelvű önéletrajzod működő referenciákkal és bérigény megjelölésével