www.cvonline.hu

Online marketing munkatárs

  • A hirdetés 167 napja lejárt

Jártas vagy a különböző közösségi felületeken való hirdetésekben? Terveztél már online hirdetési kampányt és még a Google Analitycs-et is magabiztosan kezeled?

Ha a válasz igen, jelentkezz! Kamatoztasd nálunk eddig megszerzett tudásod, és szerezz további értékes tapasztalatokat egy széles portfólióval rendelkező cégcsoport tagjaként!

Online marketing munkatársat

keresünk!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Facebook és Linkedin hirdetési kampányok menedzselése, napi szintű aktív kezelése

  • Google Analitycs profil kezelés, mérések, beállítások kezelése

  • Online kampányok megtervezése, lebonyolítása, eredményének mérése

  • Új mérési metódusok bevezetése, ellenőrzése, nyomon követése

  • Best practice figyelés

  • Folyamatos kampány optimalizáció

  • Landing oldalak megtervezése, szövegírása, létrehozása és kezelése, folyamatos optimalizálása

  • Hírlevél (mailchimp, webgalamb) létrehozása, üzemeltetése, fejlesztése

  • Heti/havi PPC-marketing statisztikák, elemzések készítése

  • Keresőoptimalizálás

  • Marketing akciók koncepcionális kialakításában, tervezésében történő részvétel

Mit várunk Tőled?

  • Minimum 1-2 éves online marketing tapasztalat

  • Minimum középfokú végzettség

  • Linkedin. Facebook, Google hirdetési kampányok lebonyolításában való jártasság

  • Felhasználói színtű office ismeret

  • Proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése, pontosság, megbízhatóság,

  • Középfokú angol nyelvtudás, különösen írásban

Miért érdemes jelentkezni?

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria

  • Fiatalos, dinamikus csapat

  • Komplex szolgáltatásokat kínáló cégcsoport, változatos munka

  • Kellemes környezet, új iroda! J

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória -