www.cvonline.hu

Online marketing munkatárs

  • A hirdetés 281 napja lejárt

Gyártással, kereskedelemmel foglalkozó kisvállalkozásunknál szükségessé vált, hogy
azonnal hadra fogható munkatársat vegyünk fel az alábbi beosztásba:

Online marketinges

Amit elvárunk:

  • Gyakorlatod van online marketingben
  • Érthetően és nyelvtanilag helyesen kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Wordpress oldalakat képes vagy karban tartani
  • AdWords kampányok létrehozásában, karban tartásában van gyakorlatod
  • Google Analytics ismerete
  • MSOffice programokat ismered és jól alkalmazod
  • Rendszerben tudsz gondolkodni és érted az összefüggéseket
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre, melyet felelősséggel és odaadással végzel
  • Magas fokú proléma megoldó képességgel rendelkezel
  • A rábízott információkat a legnagyobb diszkrécióval kezeled

A rád bízandó feladatok:

  • Átfogó marketing stratégia kidolgozása
  • A cég weboldalának karban tartása(módosítások, feltöltések, optimalizálás, kapcsolattartás a webmesterrel)
  • A cég webshopjának karban tartása(módosítások, feltöltések, optimalizálás, kapcsolattartás a webmesterrel)
  • AdWords kampányunk folyamatos karban tartása
  • Esetenkénti kampányok létrehozása, felügyelete
  • Analytics adatainak feldolgozása és javaslatok megtétele a javításra
  • Offline marketing anyagok kidolgozása, megvalósítása(katalógus, árlista, szórólapok, referencia anyagok, stb.)

A előnyben vagy, ha

  • A marketinget iskolában is tanultad, lehetőleg felső fokon
  • Rendelkezel jogosítvánnyal, gépkocsival
  • Középfokú angol vagy német nyelvismerettel rendelkezel
  • Jártasságod van offline marketingben is
  • Képszerkesztő programok használatában is van gyakorlatod

Amit kínálunk:

  • Vidéki munkahely, barátságos környezet
  • Kis létszámú iroda
  • Változatos munka
  • Utazási hozzájárulás (gépkocsi költségtérítés vagy buszbérlet)

Munkavégzés helye: ATInox Plusz Kft - Megyaszó
Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette az érdeklődésedet kérlek, küldd el számunkra a szakmai önéletrajzodat, motivációs leveledet a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő