www.cvonline.hu

Online marketing munkatárs

  • A hirdetés 234 napja lejárt

A Modell & Hobby Kft, a távirányítású modellek, makettek, és játékok forgalmazásában évek óta a Magyarországi piac egyik vezető szereplője.

Cégünk, a játékok forgalmazásával foglalkozó területének, dinamikusan fejlődő csapatába keres,

Online marketing munkatársat,

az internetes kereskedelem hatékony fejlesztése, és piaci lehetőségeinek kiaknázása céljából.

Feladatok:

  • Webáruház termékfeltöltések (képek, szöveg, adatbázis) + asszisztencia a viszonteladói webáruházak és egy egyéb webáruházak karbantartásában.
  • Online promóciók koordinálásában asszisztencia.
  • Asszisztencia a címkék készítésében.
  • Hírlevél feliratkozók rögzítése.
  • Asszisztencia a Közösségi média kezelésében. (FB, Youtube, Twitter, KreaTV, etc)
  • Média, marketing ajánlatok begyűjtése.
  • Rendezvények lebonyolításában aktív részvétel, asszisztencia.

 Elvárások:

  • Minimum középfokú, marketing végzettség.
  • Gépírás
  • Google Analytics, AdWords és Facebook tapasztalatok.
  • Középfokú angol nyelvtudás. (magyar - angol kommunikáció)
  • Jó kommunikációs, helyesírási és szövegírói képesség.
  • Kreativitás, illetve önállóság.
  • Magas szintű, problémamegoldó, és szervezőképesség.
  • Csapatmunkára való hajlam.
  • MS Office programok gyakorlati ismerete. (Excel- Word)
  • Pontosság, precizitás.

Előnyt jelenthet:

  • HTML, SEO ismerete.

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal dinamikus csapat.
  • Versenyképes fizetés.
  • Kulturált munkakörülmények.

Fényképpel ellátott angol és magyar nyelvű önéletrajzokat, valamint magyar nyelvű motivációs levelet várunk az alábbi email címre!

Munkavégzés helye: Budapest III. ker.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok