www.cvonline.hu

ONLINE MARKETING munkatárs

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres teljes munkaidős

ONLINE MARKETING munkatársat

Főbb feladatok:

  • részvétel a cég online kampányainak tervezésében és lebonyolításában
  • a cég online felületeinek fejlesztése
  • közösségi csatornák és a cég saját honlapjának a menedzselése, brand építés
  • közösségi kapcsolattartás a fogyasztókkal
  • webshop értékesítés koordinálása, kapcsolattartás a webfejlesztőkkel
  • online tartalmak kreatív szövegezése
  • javaslattétel fejlesztésekre
  • meglévő üzleti vásárlókkal kapcsolattartás, új üzleti kapcsolatok kiépítése
  • gyárlátogatások szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • 3-4 éves marketing területen szerzett tapasztalat
  • nagyfokú kreativitás
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • önállóság, ügyfélközpontú marketingszemlélet
  • felsőfokú, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • versenyképes fizetés
  • étkezési utalvány
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes önéletrajzával, referenciák megjelölésével az alábbi e-mail címen!

Helyek Heves
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol