www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1081006
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége
keresi új munkatársát

ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

munkakörbe.

A cég 1991-ben alakult, mintegy 130 munkatársával, és a majd 2 milliárd forintos éves forgalmával, valamint a folyamatos fejlesztések eredményének köszönhetően a hazai bútorgyártás egyik kiemelkedő képviselőjévé vált.

Feladatok:
  • Marketing akcióterv elkészítése, végrehajtása.
  • Online marketing eszközök használata (Google Adwords, Facebook, hírlevél, folyamatos web frissítés, stb)
  • A fő termékcsoportok monitorozása (mennyiség, profitabilitás, szükséges változtatások).
  • Promóciós és kommunikációs feladatok
  • Piaci információk begyűjtése, aktualizálása.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Néhány év releváns tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • B2B és B2C kommunikációs, promóciós tapasztalat, különös tekintettel a social media és az egyéb internetes felületekben való jártasságra.
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség, magabiztosság és önálló munkavégzés.
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás.
  • Erős problémamegoldó készség, proaktivitás.
Amit kínálunk:
  • Biztos munkahely hosszú távon
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban
Munkavégzés helye:
  • Zsámbék
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC