www.cvonline.hu

Online marketing menedzser

  • A hirdetés 552 napja lejárt

A Russmedia Digital cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó miskolci divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Online marketing menedzser

Feladatok:

  • Webpaper előfizetői tábor növelés, marketingstratégia kidolgozása, megvalósítása, meglévők adaptálása
  • Online marketing kampányok kidolgozása, hatékonyságnövelés
  • Látogatottsági és digitális előfizetési adatok elemzése és statisztikák készítése (Google Analytics)
  • Közösségi média jelenlét menedzselése, a stratégia kialakítása
  • Heti/havi riportok készítése

Elvárások:

  • Google Analytics, Webmaster Tools, Adwords ismeretek
  • Közösségi média csatornák , az ott alkalmazható stratégiák ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előny:

  • E-kereskedelmi szemlélet
  • HTML + CSS tapasztalat
  • Wordpress platform ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Mobiltelefon, notebook, egyéb béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázati anyagát bérigénye megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol