www.cvonline.hu

Online marketing menedzser

  • A hirdetés 755 napja lejárt

A Russmedia cégcsoport széles termékskálával arendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó budapesti digitális divízióhoz keresünk munkatársat az lábbi pozícióba:

Az ideális pályázó magabiztos, kezdeményező készséggel rendelkező, tapasztalt szakember, aki otthonosan mozog az online marketing világában különös tekintettel az analitikában, valamint a termékfejlesztésben. Olyan ember, aki könnyedén kommunikál az ötleteiről, távlati terveiről mind csoportban, mind a vezetőség előtt.

Feladatok:

  • Online marketing kampányok kidolgozása, végrehajtása,
  • Látogatottsági adatok elemzése, statisztika készítések felügyelete,
  • Weboldal tartalmának optimalizálása,
  • Közösségi média jelenlét felügyelete, a stratégia kialakítása,
  • PPC kampányok esetében az ügynökség munkájának menedzselése,
  • Piackutatás, konkurenciaelemzés,
  • Rendszeres riportolás a vezetőség felé.

Elvárások:

  • online marketing területén 3-5 éves munkatapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség,
  • magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás (elengedhetetlen)
  • szakértői szintű ismerője a Google Adwords és Facebook kampányoknak (PPC).

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Mobiltelefon, notebook, egyéb béren kívüli juttatások.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázati anyagát bérigénye megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol