www.cvonline.hu

Online marketing menedzser

  • A hirdetés 1110 napja lejárt

A Russmedia cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a
nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó budapesti divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Marketingcsapat irányítása
  • Marketingstratégia kidolgozása, megvalósítása
  • Büdzsékezelés
  • Online és offline marketing kampányok kidolgozása, hatékonyságnövelés
  • Folyamatok optimalizálása, hatékonyabb stratégiák bevezetése együttműködve az értékesítőkkel
  • Online médiavásárlás / médiatervezés
  • Látogatottsági adatok elemzése és statisztikák készítése (Google Analytics)
  • Weboldal tartalmának optimalizálása
  • Közösségi média jelenlét felügyelete, a stratégia kialakítása
  • Weboldalak folyamatos keresőoptimalizálása
  • Nyomtatott marketinganyagok megterveztetése, kiviteleztetése
  • PPC kampányok esetében az ügynökség munkájának menedzselése
  • Piackutatás, konkurenciaelemzés
  • Rendszeres reportolás a vezetőség felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős Google Analytics, Webmaster Tools, Adwords ismeretek
  • Közösségi média csatornák ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • 3-5 év szakirányú tapasztalat
  • Online médiapiaci ismeret

Előny:

  • SEO ismeretek
  • Grafikai szoftverek ismerete (pl. Photoshop)
  • E-kereskedelmi szemlélet
  • HTML + CSS tapasztalat
  • Wordpress platform ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Mobiltelefon, notebook, egyéb béren kívüli juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázati anyagát bérigénye megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol