www.cvonline.hu

ONLINE MARKETING MENEDZSER

  • A hirdetés 80 napja lejárt

A Natural Swiss GlobaL Ltd. Link megjelenítése 2006 óta foglalkozik gyógynövényes méregtelenítő és egészségmegőrző programokkal, immár 11 országban. Küldetésünk természetes táplálékkiegészítőkkel és módszerekkel segíteni az embereknek megőrizni egészségüket, amely érdekében újabb és újabb termékeket és üzletágakat vezetünk be a piacra.

Most új étrend-kiegészítők bevezetésével foglalkozunk, amelyeket a rákkutató, immunológus Prof. Dr. Fachet József, MD, PhD, az MTA Orvostudományok Doktora, tanszékvezető egyetemi tanár, a DOTE Kórélettani Intézet nyugalmazott igazgatója fejlesztett ki még Japánban Dr. Goro Chihara Professzorral, a tokiói National Cancer Institut főmunkatársával együttműködve.

Kiemelkedő immunrendszeri hatásuk miatt Japánban már regisztrált gyógyszerként alkalmazzák a tumor terápiában, miközben 100%-ban természetes eredetűek. A Dr. Fachet Immunforte készítményei különböző gombakivonatokat, resveratrolt és C-vitamint tartalmaznak, melyeket a Magyarországon OÉTI étrend-kiegészítőként regisztrált. Jelentős lépésként az FDA is jóváhagyta több termék forgalmazását az USA-ban.

E termékcsalád magyarországi, és nemsokára európai piaci bevezetésére keresünk most új munkatársat:

Ez egy új munkakör cégünknél, mert eddig az új termékek, új üzletágak piaci bevezetését ügyvezetőnk végezte. Tőle kell átvenni ezt az új üzletágat is, így az Immunforte termékcsalád több országban történő bevezetésének ön lesz a gazdája.

Legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben az, hogy olyan önállónak kell lennie, hogy az ügyvezető által kijelölt üzleti célok elérésére képes legyen működőképes stratégiát kidolgozni, majd teljeskörűen lemenedzselni a megvalósítását, ráadásul nemzetközi terepen.

Feladatok

  • Termékstratégia és éves marketing terv kidolgozása és operatív megvalósítása mindhárom (Natural Swiss, Fachet Vital Defense és Supergreens) termékcsoportban
  • Piaci és versenytárs elemzések készítése
  • Online marketing és közösségi média kampányok tervezése, reklámszövegek írása (opcionális), kampányok teljes körű lebonyolítása
  • Látogatottság és az értékesítési folyamatok konverzióinak folyamatos növelése
  • Webáruház és tartalmi weboldalak folyamatos fejlesztése, karbantartása, IT csoporttal szoros együttműködés
  • Fordítások koordinálása
  • Kapcsolatépítés lehetséges együttműködő partnerekkel (keresztmarketing, tanácsadók, szolgáltatók, ügynökségek)
  • Forgalmi előrejelzések készítése a beszerzés számára
  • Elemzések, kimutatások és jelentések készítése

Elvárások

Fontos, hogy leendő kollégánktól gondosan megtervezett, szigorúan konverzióalapú kampányok futtatását várjuk, amelyek sikerességét előre meghatározott mérőszámok teljesülésén keresztül mérjük. Cserébe egyre növekvő erőforrásokkal és egyre több országban mutathatja meg szakmai és vezetői rátermettségét.

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú előnyt jelent)
  • Online marketing területen szerzett min. 3 év szakmai tapasztalat, mérhető, felmutatható eredményekkel
  • Márkamenedzsment tapasztalat gyógyszeripar, egészségügy, gyógytermékek forgalmazása területén előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy a piaci átlagnál jóval magasabb elvárásoknak kell megfelelnie, ugyanúgy szenvedélye a természetes egészségmegőrzés, mint nekünk, cserébe hosszútávú biztos szakmai karriert (előrelépési lehetőséget), családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és rugalmas munkavégzést (távmunka) ajánlunk.

  • Versenyképes fizetés
  • Marketing orientált cégvezetés
  • Komoly szakmai és nemzetközi fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Előrelépési lehetőség üzletágvezetői munkakörbe

Munkavégzés helye: Budapest (90%-ban távmunka)

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés:  amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőben „Online marketing menedzser”-ként megjelölve.

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne nálunk dolgozni?
  2. Mi az erőssége a marketingen belül?
  3. Hova szeretne fejlődni benne?
  4. Mi volt eddig a legsikeresebb kampánya?
  5. Mi az, ami igazán motiválja?
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketingmenedzser
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol