Megbízható, orvosi berendezések gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

ONLINE MARKETING MENEDZSER / WEBFEJLESZTŐ

(HF 12-8163)

pozícióba.

Feladatok

  • Fejlesztési feladatok elvégzése a bevezetésre kerülő CMS keretrendszerben,
  • Célzott marketing akciók, SEO, AdWords, Analytics,
  • A cég weboldalainak és web alapú technológiákra épülő alkalmazásainak (front-end, back-end) támogatása, továbbfejlesztése,
  • Komplex marketing projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Online marketing VAGY webfejlesztés területén szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Képzési és fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Heves megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,
küldje a „HF
12-8163"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése