www.cvonline.hu

ONLINE MARKETING MANAGER

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Internetes tartalomszolgáltató vállalkozás

ONLINE MARKETING  MANAGER

pozícióba keres proaktív, motivált, jól kommunikáló munkatársat

Feladatok:

  • Nézettség növelés megvalósítása, SEO
  • Új partnerek felkutatása, szolgáltatás értékesítése
  • Mobil APP marketing
  • Kapcsolat alakítása marketing kommunikáció, PR, piacelemzés
  • Web projektekhez marketing stratégia tervezése, végrehajtása
  • Termék management

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, marketing, vagy informatikai végzettség,
  • Legalább 2 éves tapasztalat online marketing területén SEO tapasztalat
  • Dinamikus személyiség, önállóság
  • Erős kommunikációs készség írásban és szóban
  • Felkészültség projektek menedzselésében
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • csapatmunka, inspiratív környezet
  • szakmai kihívás

  • fényképes önéletrajz magyar nyelven
  • bérigény megjelölése
  • küldés e-mailben: az alábbi e-mail címre.
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő