www.cvonline.hu

ONLINE MARKETING MANAGER

  • A hirdetés 701 napja lejárt

A Passion 4 Work személyzeti tanácsadó cég saját csapatába keres azonnali munkakezdéssel munkatársat

pozícióba

Feladatok:

  • DTP, céges grafikai feladatok (cégismertetők, névjegyek, jelentések)
  • Reklámok, cikkek, publikációk, előadások grafikai kidolgozása, saját arculat alkalmazása
  • Social Media és online kommunikáció illetve hirdetési kampányok tervezése, lebonyolítása, eredményeinek elemzése
  • Tartalom menedzsment és optimalizálás Facebook-on, YouTube-on, és egyéb social networking csatornákon
  • Online marketing kampányok megtervezése és összeállítása
  • Online hirdetési kampányok figyelemmel kísérése, mérése és segítése: Adwords, Facebook, Youtube
  • Konverziók követése, landing oldalak optimalizálási javaslata
  • Weboldalak, microsite-ok létrehozásában való részvétel
  • Weboldalak tartalmának szerkesztése, frissítése
  • Hírlevelek készítése és kiküldése
  • SEO feladatokban részvétel
  • Árajánlatok bekérése

Elvárás:

  • 3-4 év online marketing tapasztalat
  • Képszerkesztő és egyéb grafikai programok ismerete és magabiztos használata (Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator)
  • Videó vágási és szerkesztési ismeretek (Adobe After Effects, Premiere)
  • Social Media menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • WordPress alapú weboldalak szerkesztésében szerzett gyakorlat, html alapok ismerete
  • SEO és Google Adwords ismerete
  • Jó szövegírási képesség
  • Informatikai eszközök magabiztos használata
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Proaktivitás
  • Kreativitás, széles látókör és marketing szemléletmód
  • Dinamikus pontos és precíz munkavégzés
  • Nagy teherbírás, fejlett problémamegoldó képesség
  • Lelkes és felelősségteljes munkavégzés
  • B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos, mobilitást és flexibilitást igénylő munka
  • Kötetlen, fiatalos, nyílt munkahelyi légkör, színvonalas munkakörnyezet
  • Céges autó használat

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő