www.cvonline.hu

Online marketing manager

  • A hirdetés 1067 napja lejárt

Internetes tartalomszolgáltató vállalkozás

ONLINE MARKETING MANAGER

pozícióba keres kreatív, jól kommunikáló munkatársat

Feladatok:

  • web és mobil projektekhez marketing stratégia tervezése, végrehajtása
  • nézettség növelés megvalósítása, SEO
  • weboldalainak aktualizálása és karbantartása
  • kampányok lebonyolítása a közösségi médián keresztül
  • mobil marketing
  • új partnerek felkutatása, szolgáltatás értékesítése
  • marketing kommunikáció, PR, piacelemzés
  • hírlevél megszerkesztése és kiküldése az ügyfeleknek

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • a Google Analytics, Google Addwords, és SEO eszközök használata
  • sales tapasztalat
  • legalább 2 év tapasztalat online marketing területén
  • dinamikus személyiség, önállóság
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Angol nyelv ismerete

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, magyar nyelven, a bérigény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol