www.cvonline.hu

Online Marketing Manager

  • A hirdetés 107 napja lejárt

A Russmedia Digital Kft. dinamikusan fejlődő saját üzletágába, a Cvonline.hu állásportálhoz keresünk

munkatársat.

Mik lennének a feladataid?

  • egy kisebb divízió vezetésével segíteni a növekedési célokat és támogatni az értékesítők munkáját

Hogy mit is jelent ez kicsit pontosabban?

  • negyedéves és éves marketing budget tervezése, felelősség vállalás a tervekért
  • marketing kampányok összeállítása, kivitelezése, a kampány eredményéről riportok, kimutatások készítése
  • B2B és B2C kommunikáció összehangolása és fejlesztése
  • offline marketing kampányokhoz és rendezvényeken való részvételhez szükséges outdoor, tv és rádió spotok legyártatása és megjelentetése
  • jelenleg használt online forgalmi csatornák kihasználása, optimalizálása, új lehetőségek felkutatása
  • jelenlegi piaci technológiák megismerése és elemzése, piackutatások készítése, google analitikák elemzése, ezek alapján javaslattétel a fejlesztésekre
  • termékfejlesztéssel kapcsolatos új lehetősége felkutatása, ötletek prezentálása

Mire is lenne szükséged ehhez?

  • minimum 3 éves marketing területen szerzett projektvezetői tapasztalat
  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • online és offline marketing eszközök ismerete és magabiztos alkalmazása
  • online marketing ismeretek (display, mobile, social, ppc, seo, analytics)
  • rendszer és értékesítés támogató szemlélet
  • jó prezentációs és kommunikációs készség
  • önállóság, kezdeményezőkészség, minőségi munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Ezen kívül minek örülnénk még?

  • ATL kommunikációs tapasztalat
  • proaktivitás, innovatív és stratégiai gondolkodás
  • HTML/CSS ismeretek

Mit adunk cserébe?

  • versenyképes jövedelem, eredményorientált bónusz rendszerrel
  • lelkes és támogató csapat
  • fiatalos környezet

És mindezt hol is?
Budapest XIII. kerületében

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja, jelentkezz hozzánk fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzoddal!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő