www.cvonline.hu

Online marketing manager

  • A hirdetés 486 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező cégeknek és magánszemélyeknek csapatépítéseket szervező cégünk meglévő csapatába keresünk online marketinges munkatársakat

Főbb feladatok, munkák:

  • Online marketing kampányok tervezése, kezelése (Facebook, Adwords, YouTube)
  • Az oldalak látogatottságának növelése, a látogatottsági adatok folyamatos elemzése
  • Online marketing aktivitások és kampányok menedzselése
  • A marketing vezető munkájának segítése, részfeladatok megoldása
  • Online projektek teljes körű menedzselése, online tartalmak önálló gyártása, nyomon követése, frissítése a cégcsoporthoz tartozó weboldalakon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 1 év tapasztalat online marketing területen
  • Google Adwords, Analytics, Facebook és Youtube hirdetési felületek ismerete (Google AdWords Certification előny)
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Motivált és pozitív hozzáállás
  • Ügyfél-orientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing
  • PR
  • Reklám
  • Média

Munkavégzés helye:

  • Budapest 11. kerület

A fényképes önéletrajzokat nettó fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol