www.cvonline.hu

ONLINE MARKETING manager

  • A hirdetés 477 napja lejárt

Internetes tartalomszolgáltatással és mobil tartalmak fejlesztésével, foglalkozó cégünk, a  VoxInfo Kft. az alábbi pozícióra keres felkészült munkatársat:

Feladatok:

  • Marketingstratégia tervezése
  • Tartalom marketing
  • Kommunikáció közösségi lapokon (Facebook,..)
  • Adwords és egyéb online hirdetések kezelése
  • Mobil APP marketing
  • Marketing kommunikáció, PR, piacelemzés
  • Új partnerek felkutatása, szolgáltatás értékesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, marketing, vagy informatikai végzettség,
  • Legalább 2 éves tapasztalat online marketing területén, SEO tapasztalat
  • Kreatív személyiség, önállóság
  • Erős kommunikációs készség írásban és szóban
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Önálló, érdekes, kreatív feladatok
  • Jó munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezéshez: Önéletrajzot, motivációs levelet és bérigény megjelölést kérünk

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol