www.cvonline.hu

Online marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 1118678
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal debreceni partnercégünk részére keresünk online marketing és ügyfélkapcsolati munkatársat. Ha Te is a weben és a közösségi oldalakon élsz, ha nem okoz gondot egy HTML tartalom feltöltése, szeretnél sokat tanulni, fejlődni és szívesen segítesz az embereknek, akkor bizonyára Téged keresünk!

Feladatok:

  • HTML feladatok (hibajavítás, tartalomfeltöltés) elvégzése
  • kapcsolattartás a webáruház rendszer (B2Shop) ügyfeleivel és a fejlesztőcsapattal, napi szintű kérések, problémák kezelése
  • hibajelentések küldése a fejlesztők felé, tesztelés
  • a webáruház rendszer használati útmutatóinak, tájékoztató anyagainak elkészítése, frissítése
  • részvétel a rendszer online promóciójában, marketing anyagok elkészítésében, a pr feladatokban (pr anyagok, Google Adwords, Facebook hirdetések, promóciós videók, együttműködő partnerek keresése, stb.)

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • HTML, CSS szerkesztésben szerzett tapasztalat
  • Photoshop vagy egyéb grafikai program felhasználói szintű ismerete
  • rugalmas, ügyfél-orientált hozzáállás
  • online marketing alapismeretek
  • proaktivitás
  • precizitás

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 -17:00 között legalább heti 25 órában

Előnyt jelent:

  • marketing és sales anyagok (tájékoztatók, hírlevelek, kiadványok) készítésében szerzett tapasztalat
  • új trendek, eszközök, csatornák ismerete
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

  • széleskörű lehetőség a fejlődésre, tanulásra
  • betekintést nyerhetsz egy komplex webáruház rendszer üzemeltetésébe, az online marketingbe és a projektmenedzsmentbe is
  • IT világának megismerése, ismerkedés egyéb technológiákkal, területekkel is (kiterjesztett valóság, VR, mobilfejlesztés, stb.)

  • Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
  • Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha egy önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban), működő referenciákkal.
  • Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!