www.cvonline.hu

Online Marketing Felelős (részmunkaidőben)

  • A hirdetés 339 napja lejárt

Online Marketing Felelős

(részmunkaidő)

Az ABT Treuhand csoport több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik Magyarországon. Az elmúlt éveket töretlen fejlődés jellemzi, nemzetközi ügyfélkörünk folyamatosan bővült, mára a piac egyik elismert szereplőjévé váltunk.

Várunk munkatársaink közé, ha szeretnéd szakmai tudásoddal cégünk sikerét támogatni, miközben az ABT nagyszerű, összetartó csapatába tartozol!

Az alábbi feladatok tartoznak majd hozzád:

  • Marketing stratégia online platformjának kidolgozása, kezelése
  • Új weblapok fejlesztésének koordinálása
  • Saját weblapok kisebb szerkesztése, frissítése
  • Keresőmarketing kezelése
  • Honlapok forgalmi adatainak nyomon követése, a szükséges általános riportok elkészítése
  • Vezetés részére javaslatok megfogalmazása
  • Linkedin es Facebook felületek kezelése, posztok szerkesztése

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel és folyamatosan képzed magad a marketing területen megjelenő trendek mentén
  • Hosszabb távú tapasztalatot szereztél keresőoptimalizálás, PPC területen
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezel
  • Beszélsz németül vagy angolul
  • Részmunkaidőben, napi 4 vagy 6 órában szeretnél dolgozni

Kollégáink véleményét kérdeztük, miért szeretnek az ABT-nél dolgozni. Tőlük kaptuk az alábbi válaszokat:

  • „Családias, baráti munkahelyi légkörben dolgozhatok, jó munkatársakkal”
  • „Az ABT-nél megkérdezik és figyelembe is veszik a véleményemet”
  • „Belső és külső képzéseken is folyamatosan fejleszthetem szakmai tudásomat”
  • „Érdekes, változatos feladatokkal foglalkozhatom, amelyekhez a cég stabil szakmai hátteret biztosít”
  • „Nagyon sok juttatás van a cégnél, és olyan közös kirándulások, csapatépítők, rendezvények, ahol jobban megismerhetjük egymást”

Ha te is ilyen munkahelyre vágysz, küldd el jelentkezésed hozzánk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő