www.cvonline.hu

Online Marketing Executive

  • A hirdetés 1044 napja lejárt

EZO TV Kft.
Jós szolgáltatásokat szervező cégünkhöz keresünk

Online Marketing Executive – 3fő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Online és offline marketing kampányok kidolgozásában való részvétel, a kampányok hatékonyságának növelése, illetve az eredmények nyomon követése
  • Az értékesítési részlegekkel együttműködve a folyamatok optimalizálása, a leghatékonyabb stratégiák felkutatása és bevezetése
  • Weboldal optimalizálása
  • Külföldi piaci trendek követése
  • Meglévő és potenciális ügyfélkör elemzése és a CRM rendszer folyamatos fejlesztésében való  aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Anyanyelvi szintű FRANCIA vagy NÉMET nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, analitikus szemlélet és kiváló elemzőkészség
  • Önállóság, határozottság, gyors-dinamikus munkavégzés
  • Haladó Excel és Office ismeretek

Előny:

  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes nem jutalék alapú jövedelem
  • Kedvező szakmai fejlődési lehetőség
  • Széles körű tapasztalatszerzés
  • Nemzetközi üzleti környezetet
  • Jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetet

Munkavégzés helye:
Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Francia