www.cvonline.hu

Online Marketing és PR menedzser

  • A hirdetés 629 napja lejárt

Magyarországon piacvezető szépségipari vállalat olyan online marketing és PR menedzsert keres, aki a XXI. század kihívásainak eleget téve proaktív és meghatározó szerepet vállal a marketingfeladatok elvégzésében.

Feladatok:

  • A marketing csapat tagjaként teljes felelősséget vállal az online kampányok hatékonyságáért, méréséért.
  • Aktív és irányító szerepet vállal az országos és globális online marketing kampányok kitalálásában és megvalósításában.
  • Rendezvényszervezés (szakmai rendezvények, kiállítások, sajtótájékoztatók, partnertalálkozók), a házigazda szerepének betöltése, nyilvános szerepléssel
  • Kapcsolattartás a sajtó szereplőivel és a különböző médiumokkal.
  • Szakértőként javaslatot tesz a marketingfolyamatok összehangolására, fejlesztésére, globális marketingstratégiát dolgoz ki.
  • A termékfejlesztést érintő marketing feladatok koordinálása, ellenőrzése, a felmerülő problémák hatékony és gyors megoldása.
  • A versenytársak folyamatos nyomon követése, piacelemzés, a trendek követése, azok folyamatos beépítése a vállalat marketingkommunikációjába
  • Az aktuális elemzések, riportok, prezentációk, dokumentációk elkészítése
  • A vállalat online marketingkommunikációjának összehangolása, teljes körű koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Marketing vagy PR szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat és meggyőző szakmai referenciák
  • Munkatapasztalat nagyvállalati környezetben, igazolható eredményekkel
  • Képes a teljesítményorientált önálló munkavégzésre
  • Kiváló szervezőkészséggel rendelkezik, magabiztos fellépés és hatékonyság jellemzi
  • Kitűnő problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Nagyfokú dinamizmus, magas stressz-tűrő képesség jellemzi
  • Terhelhető, proaktív, kezdeményező típusú személyiség
  • Innovatív, lelkes, újító szemléletmód jellemzi
  • Analitikus a gondolkodásmódja
  • Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezik
  • Széleskörű tapasztalat online marketingkampányok tervezésében, lebonyolításában és irányításában
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • Magas szintű szakmai tudás, melyet a jelölt referenciákkal tud igazolni
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szépségipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • biztos, stabil munkahely
  • fiatal, kreatív csapat
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges feltételek biztosítása

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

A fényképes önéletrajzokat,  konkrét referenciákkal és fizetési igény megjelölésével az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol