www.cvonline.hu

Online marketing és értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Online marketing és értékesítési munkatársat

keresünk a Budapesti irodájába.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Online szállodai foglalási portálok menedzselésének tapasztalata
  • Online marketing tapasztalata
  • Online kommunikációs felületeink rendszerszerű kezelése, menedzselése új ügyfelek felkutatása
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem, szakmai fejlődés
  • Érdekes, színvonalas munkakör

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Italian or German speaking Junior Finance Analyst

Trenkwalder Kft

On behalf of our world-wide multinational Clien...
Budapest

Payment Specialist

Budapest

French speaking issue coordinator

Kick start your career at a multinational compa...