www.cvonline.hu

Online marketing asszisztens(SV-5855)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 683547
lejárt

Ingatlanokkal kapcsolatos ügyintézés, weboldal fejlesztés, karbantartás és működtetéssel kapcsolatos feladatok ellátása
Több projektben kell marketing stratégia kialakításában segíteni, majd a stratégiában szereplő feladatokat szervezni
Növelni a cég weboldalainak látogatottságát
Hírlevelekkel kapcsolatos ügyintézés
Tartalmak írása a cég weboldalaira, blogok létrehozása, vezetése, fejlesztése
Facebook profil fejlesztése, karbantartása
Ad-hoc online marketing feladatok ellátása

Elvárás:
Minimum 3 év tapasztalat, előny az ügynökségi tapasztalat
Online marketingben széleskörű ismeret, gyakorlat
Londoni élettapasztalat
Jó angol nyelvtudás írásban (több projektben angolul kell kommunikálni a résztvevőkkel)
Megbízható, alapos munkavégzés
Kiemelkedően jó internet és számítógép használat, előny Mac ismeret
Képes adminisztrálni a munkáját, korrekt elszámolást készít

Előny:

Amit nyújtunk:
Versenyképes fizetés, hosszútávú munkalehetőség
Fiatalos, dinamikus környezet
Napi szintű angol nyelvhasználat
Folyamatos képzés és fejlődési lehetőség
Megfelelő infrastruktúra a munkavégzéshez

Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkavégzés helye