www.cvonline.hu

Online marketing asszisztens

  • A hirdetés 758 napja lejárt

A mömax egy egyedülálló lakberendezési koncepció, mely trendet teremt.

A Mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén. Az XXXLutz csoporthoz tartozó mömax, vonzó munkalehetőséget kínál trendi környezetben, és egy sikeresen növekvő vállalkozásnál.

Kiváló munkatársak, teljes körű oktatási rendszer, előrelépési lehetőségek, biztos nemzetközi háttérrel mely a mömaxot a legjobb munkaadók közé emeli.

Vállalatunk az alábbi pozícióba keres motivált munkatársat:

 Teljes munkaidőben

Az Ön feladata:

  • Hírlevelek, bannerek grafikai előkészítése
  • Weblap karbantartása, részben E-Commerce faladatok ellátása
  • Marketing osztály támogatása
  • Adminisztációs feladatok ellátása

Amit elvárunk:

  • Kiváló német vagy angol nyelvtudás
  • Grafikai programok ismerete
  • Online területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny az alábbi grafikai programok kiváló ismerete:

Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, Indesign,..)

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Biztos, nemzetközi háttér

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével („online marketing asszisztens”), e-mail címre.

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német