www.cvonline.hu

Online marketing asszisztens

  • A hirdetés 1213 napja lejárt

A Modell & Hobby Kft, a távirányítású modellek, makettek, és játékok forgalmazásában évek óta a Magyarországi piac egyik vezető szereplője.

Cégünk, a játékok forgalmazásával foglalkozó területének, dinamikusan fejlődő csapatába keres,

Online marketing területen képzett asszisztens

munkatársat, az internetes kereskedelem hatékony fejlesztése, és piaci lehetőségeinek kiaknázása céljából.

Feladatok:

  • Online kampányok, promóciók kidolgozása, lebonyolítása, adminisztrációja, értékelése.
  • Webáruházak kezelése, adatokkal való feltöltése, koordinálása.
  • Weboldalak koordinálása, változások elősegítése, koordinálása.
  • Online akciók, promóciók hatékonyságvizsgálata, elemzése.
  • Hírlevek tervezése, készítése, küldése, hatékonyságának elemzése.
  • Adatbázisok, terméklisták kezelése, előállítása, továbbítása
  • Javaslattétel, és megvalósítás, a piaci verseny változásainak függvényében.
  • Nyomtatott anyagok tervezésének, fordításának, gyártásának megvalósítása.
  • Az online piac figyelése, elemzés a vásárlói visszajelzések felhasználásával.
  • Értékesítő csapat munkájának elősegítése, online akciók, promóciók kidolgozásával, megvalósításával.

Elvárások:

  • Minimum, középfokú végzettség.
  • SEO/SEM, PPC kampány, Google Analytics, AdWords és Facebook tapasztalatok
  • Középfokú angol nyelvtudás (magyar - angol kommunikáció)
  • Jó kommunikációs képesség, kiváló helyesírás és szövegírói képesség.
  • Kreativitás.
  • Önállóság.
  • Magas szintű, problémamegoldó, és szervezőképesség, jó terhelhetőség.
  • Csapatmunkára való hajlam.
  • Igény a szakmai fejlődésre, új programok használatának elsajátítására.
  • MS Office programok gyakorlati ismerete. (Excel- Word)
  • Pontosság, precizitás a munkájában.

Előnyt jelent:

  • HTML kódok ismerete
  • Grafikai programok: Photoshop, Adobe Illustrator ismerete

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal dinamikus csapat.
  • Versenyképes fizetés.
  • Kulturált munkakörülmények.

Fényképpel ellátott angol és magyar nyelvű önéletrajzokat, valamint magyar nyelvű motivációs levelet várunk!

Munkavégzés helye: Budapest III. ker.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő