www.cvonline.hu

Online marketing asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1096102

Európa 12 országában jelenlévő multinacionális szolgáltató partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Weblapra felkerülő frissítések feltöltése CMS-en keresztül: szöveges tartalmak, képek, promóciók
  • A hibajegyek kezelése, a honlapon található hibák javítása
  • Helyi képváltozatok, bannerek elkészítése a mester fájl alapján
  • Az iPhone és Android alkalmazásokhoz push értesítések létrehozása és kiküldése
  • E-mail sablonok helyi változatainak elkészítése HTML utasítások alapján, és feltöltése a hírlevél küldő szoftverbe
  • Email sablonok tesztelése és az e-mailek ütemezés szerinti kiküldése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Részvétel a heti megbeszéléseken, egyeztetéseken

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • CMS rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • XML, CSS és HTML ismeretek
  • Képszerkesztők használatában szerzett tapasztalat (Photoshop)
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrés

Juttatások:
  • Multinacionális csapat és háttértámogatás
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Távmunkában végezhető

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődést, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre