www.cvonline.hu

Online marketing asszisztens francia nyelvtudással

  • A hirdetés 72 napja lejárt

Magyar tulajdonú design és webfejlesztő cég keresi új csapattagját

online marketing asszisztens

pozícióba francia nyelvtudással nemzetközi projektjeihez.

Feladatok:

  • Online tartalomkezelőben weboldalak szöveges tartalmának feltöltése és formázása
  • Meghatározott szempontok alapján fordítás vagy szövegírás francia nyelven
  • Ügyfelektől kapott tartalom rendszerezése, javítása, ellenőrzése
  • Képek és egyéb médiaanyagok feltöltése
  • Webshopoknál termékek felöltése

Elvárások:

  • Felsőfokú francia nyelvtudás
  • Minimum 1-2 év online területen szerzett tapasztalat
  • Precizitás, szépérzék, önellenőrzés képessége
  • Kreatív problémamegoldás: merj gondolkodni!

Előny:

  • Photoshop, Ilustrator, vagy bármilyen képszerkesztő ismeret
  • Angol nyelvismeret
  • SEO ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő cég nyújtotta perspektíva
  • Kiválóan felkészült, szenvedélyes munkatársak
  • Rendszeres csapatépítő programok, jó társaság
  • Jól megközelíthető budai iroda
  • Kávé minden mennyiségben
  • Versenyképes fix jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Küldd el jelentkezésed e-mailen az alábbi e-mail címre, csatolva nettó bérigényedet is tartalmazó fényképes önéletrajzodat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő