www.cvonline.hu

Online marketing asszisztens - Diákmunka

  • A hirdetés 774 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

Online marketing asszisztens

A Job Force Iskolaszövetkezet nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot keres Online marketing asszisztens pozícióba.

Feladatok:

  • hirdetési felületek kezelése
  • hirdetések megírása/szerkesztése
  • Facebook oldal kezelése
  • saját honlap kezelése
  • szóróanyagok, plakátok tervezése

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • heti minimum 30 óra vállalása
  • képszerkesztő/grafikai program ismerete
  • kreativitás

Előny:

  • hasonló területen szerezett tapasztalat
  • folyamatban lévő, felsőfokú marketing tanulmányok
  • saját blog vezetése
  • Facebook kampányok szervezésében szerzett tapasztalat

Munkaidő: 08-18 óra között heti minimum 30 óra

Munkavégzés helye: XIII. kerület Budapest

Fizetés: br. 700 Ft/óra

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba jelöld meg: ONLINE MARKETING ASSZISZTENS – Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok