www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 988016
lejárt
Tech People FEJLÉC

Környezetvédelem területén tevékenykedő angol központú cégcsoport budapesti leányvállalata marketing osztályára új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ONLINE MARKETING ASSZISZTENS

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
  • A marketing menedzser munkájának támogatása
  • Riportok, prezentációk, statisztikák készítése
  • Kommunikációs feladatokban való részvétel
  • Online hírlevelek menedzselése
  • Közösségi média csatornák kezelése, online content menedzsment
  • Weboldalak tartalomfejlesztése
  • Kreatív szövegírás (weboldalak és reklámanyagok szövegezése, cikkírás, info-videók szövegezése, narráció, stb.)
  • PR és sajtókapcsolati tevékenység
  • Nyomdai és egyéb beszállítói kapcsolattartás
Az pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Releváns szakmai tapasztalat (minimum 2 év);
  • Kimagasló íráskészség magyar nyelven (stilisztikai és nyelvtani szempontból egyaránt)
  • Aktív, magabiztos angol nyelvismeret, további nyelv ismerete előnyt jelent
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Alap HTML ismeretek
  • Magas fokú önállóság, proaktivitás és kreativitás
  • Google Analytics, Google Webmaster Tools, Google Tag manager, Google Places, ismerete
  • Közösségi média csatornák ismerete: Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Pinterest, Instagram
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívások
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a kezdési időpont megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió