www.cvonline.hu

Online kommunikációs koordinátor

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.06.04.
Hirdetés azonosító: 1046487

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Online kommunikációs koordinátor
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Feladatok: - Az online bevásárlási üzletág marketing kommunikációs stratégiájának tervezésében és megvalósításában való közreműködés
- Kommunikációs kampányok, eseménytervezés teljes körű menedzselése
- Heti és szezonális hírlevelek tervezése, kiküldése
- Ügynökségekkel, társterületekkel történő napi szintű kapcsolattartás
- Számlázás, egyéb adminisztratív feladatok
Amit kérünk: - Felsőfokú végzettség gazdasági/marketing területen
- 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- MS Office programok készségszintű ismerete
- Kiváló kommunikációs készség
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Gyors alkalmazkodó készség
- Lendületes, proaktív hozzáállás
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan