www.cvonline.hu

Online kommunikációs gyakornok

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1036026

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap, mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk.
Feladatok:

  • Online kommunikációs anyagok, kampányok tervezésében, kivitelezésében való aktív részvétel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, online felületek frissítése, riportok készítése
  • Közösségi kommunikációs folyamatokban való aktív részvétel
  • Társosztályokkal, ügynökségekkel való kapcsolattartás

Elvárások:
  • Nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok marketing területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős Excel és Power Point ismeretek illetve gyakorlati tudás megléte
  • Gyors gondolkodású, tanulni vágyó, aktív, nyitott személyiség
  • Heti szinten 25-30 óra munka vállalása
  • Érdeklődik a digitális trendek, közösségi kommunikáció iránt

Juttatások:
  • Kulturált fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok
  • Fizetés: Br. 810 Ft/óra

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat. Leveled tárgya legyen ON-UP!