www.cvonline.hu

Online Kiszállítási Specialista

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.07.02.
Hirdetés azonosító: 1058522

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Online Kiszállítási Specialista
Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Gács u. 3.
Feladatok: - A kimagasló színvonalú kiszolgálás, illetve a gyenge kiszolgálással kapcsolatos problémák azonnali megoldása érdekében megosztom a bevált gyakorlatokat a kollégákkal
- Vezetőmet támogatom a vállalati döntések végrehajtásában, a célok megvalósításában, és gondoskodom a csapat tájékoztatásáról
- Munkatársaim szívesen fordulnak hozzám, ha valamire szükségük van, következetes és korrekt módon kezelem a kéréseket, egyenlő bánásmódot alkalmazok
- Visszajelzéssel és képzésekkel támogatom a csapatom a kimagasló sztenderdek megvalósítása érdekében
- Alaposan ismerem osztályomra vonatkozó rutinokat, sztenderdeket, folyamatokat és KPI-okat
- Konstruktív visszajelzést adok a terület vezetőjének az egyéni vevőszolgálati teljesítményekkel kapcsolatban.
- Oktatom a csapatom a Kiszállítási asszisztensi feladatok és rutinok elsajátítására és arra, hogy valósuljon meg a tökéletes rendelés
Amit kérünk: - Legalább középfokú iskolai végzettség, érettségi
- Legalább egy év kereskedelmi vagy szolgáltató/értékesítői területen szerzett tapasztalat
- Erkölcsi bizonyítvány
- Egészségügyi alkalmasság
- Több műszakos munkarend vállalása
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek - elsősorban MS Office
- Rugalmasság
- Csapatmunka
- Vevőközpontúság
- Stressztűrő képesség és terhelhetőség
Előnyként értékeljük, ha: - Raktározási/logisztikai alapismeretek és/vagy fogyasztóvédelmi alapismeretek
- B kategóriás jogosítvány
Szükséges végzettség: Érettségi
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Raktározási/logisztikai alapismeretek és/vagy fogyasztóvédelmi alapismeretek