www.cvonline.hu

Online Kereskedelmi és Marketing Ügyintéző

  • A hirdetés 417 napja lejárt

Budapest X. kerületi telephellyel rendelkező 6 éve működő, gyerekcipőt forgalmazó, kereskedelmi vállalkozás keres hosszú távra, ambiciózus, kreatív, kiváló kereskedelmi és marketing készséggel rendelkező

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A cég tevékenységének megismerése és termékeiről, illetve azok tulajdonságairól széles körű szakmai információ elsajátítása
    • Adatok rögzítése, frissítése, karbantartása
    • Megrendelések felvétele, rögzítése
    • Bizonylatok készítése, stb.
  • Vevőkiszolgálás (helyi értékesítés)
  • Értékesítő és beszerző kollégák helyettesítése
  • Adatszolgáltatás az ügyvezető számára
  • Kimutatások készítése (excel táblázatban)
  • Az online vásárlói szokások folyamatos monitorozása, a vevői igények felmérése

Egyéb feladatok:

  • A cég meglévő webáruházainak  vevőközpontú, kereskedelmi szemléletű működtetése, adatok frissítése, az online kiskereskedelmi értékesítés feladatainak elvégzése, összefogása, javaslat az esetleges fejlesztésésekre
    • Kapcsolattartás a kivitelező céggel
    • Webáruház/ak feltöltése tartalommal
  • A webáruház vásárlóinak udvarias, pontos, vevőorientált kiszolgálásának biztosítása, a felmerülő reklamációk kezelésének felügyelete
  • A marketing aktivitás és SEO-tevékenység koordinálása, felügyelete, valamint a reklámkampányok figyelemmel kísérése és lebonyolítása
  • Egyéb marketing feladatok:
    • Hírlevek, akciók tervezése, elkészítése, eljuttatása partnerekhez
    • Termékleírások készítése
    • Árlisták készítése
  • Akciók szervezése, azok teljes körű kivitelezése online és offline módon egyaránt

Jelölttel szembeni elvárások:

  • Tárgyaló szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet stb.)
  • Stressz tűrő, megbízható
  • Dinamikus, pozitív, proaktív személyiség
  • Vevőorientált, menedzser szemlélet
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Kiváló kifejezőkészség szóban és írásban
  • Alkalmazkodó készség a dinamikusan működő piaci környezethez

Előnyt jelent:

  • Kiváló értékesítői érzék, és hobby szintű több éves szakmai felkészültség (marketing / online marketing / webes értékesítés / facebook kezelése)
  • Kiváló műszaki érzék, és érdeklődés
  • Termékforgalmazással-értékesítéssel összefüggő, kiskereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony

Jelentkezni fényképes, ANGOL NYELVŰ szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, 2016-01-31-ig lehet.