www.cvonline.hu

Online kampánymenedzser

  • A hirdetés 616 napja lejárt

A Russmedia Digital cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó budapesti online sales support csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

munkatársat.

 Feladatok:

  • különböző online hirdetés megrendelések, kampányok beállítása és optimalizálása a cégünk site-jain
    értékesítői munka segítése
  • folyamatos és pontos adminisztráció, riportálás és adatszolgáltatás, valamint ezek fejlesztése
  • a cég portáljainak átfogó és naprakész ismerete, folyamatos figyelemmel kísérése és az észlelt hibák azonnali jelzése
  • versenytársak és online piac ismerete és folyamatos figyelése
  • elemzések készítése

Elvárások:

  • tárgyalóképes aktív angolnyelv-tudás
  • idegen, új felhasználói felületek gyors és önálló elsajátítása
  • magas szintű Microsoft Office ismeret
  • felsőfokú végzettség (előny: kereskedelem, közgazdaság, statisztika)
  • analitikus szemlélet
  • precíz munkavégzés
  • gyors tanulási készség
  • jó problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

 Előny:

  • néhány éves tapasztalat online média területen
  • adserver ismeret, online analitikai ismeret
  • programmatic hirdetések ismerete
  • alapszintű html ismeret
  • kezdeményezőkészség
  • technikai kreativitás

Amit kínálunk:

  • érdeklődés és készségek függvényében bővülő jog,- és munkakör
  • betekintés a digitális média világába
  • fiatalos csapat, modern munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Ha olyan ember vagy, aki a fentieknek nemcsak, hogy birtokában vagy, hanem motivált is ezek napi magas szintű végzésére, illetve fejlődésre, akkor várjuk jelentkezésed az alábbi email címen:

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol