www.cvonline.hu

Online kampánymenedzser

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

ADDICT Interactive Kft., Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő online média- és reklámügynöksége felvételt hirdet

pozícióba!

Feladatok:

  • Kampányok felvétele és beállítása adszerverben (gemius DirectEffect), affiliate rendszerekben
  • Hirdetések specifikálása kreatív divízió felé
  • Kreatívok ellenőrzése, feltöltése affiliate és egyéb hirdetéskiszolgáló rendszerekbe (kivéve PPC)
  • Hiba, ügyfélpanasz esetén nyomozás, egyeztetés, problémamegoldás
  • Tranzakciók ellenőrzése, jóváhagyása affiliate rendszerekben
  • Részvétel a média divízió riportjainak készítésében
  • HTML, Javascript ismeretek

Elvárások:

  • Szisztematikus és analitikus gondolkodásmód
  • 1-2 év releváns tapasztalat digitális területen
  • Problémamegoldó készség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • Következetesség
  • Informatikai, matematikai vagy műszaki végzettség
  • MS Excel haladó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Mobiltelefon és laptop (magánhasználatra is)
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kellemes munkakörnyezet

Szakmai önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol