www.cvonline.hu

Online hirdetésszervező/ értékesítés támogató

  • A hirdetés 376 napja lejárt

Internetes tartalomszolgáltató
keres munkatársat

 munkakörbe

Feladat:

  • A havi félmillió egyedi látogatóval rendelkező internetes portál felületeinek értékesítése
  • Új ügyfélkör felé történő nyitás
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel, az üzleti partnerek tájékoztatása
  • Prezentációk készítése és tartása ügyfelek részére
  • online kampány menedzsment

Elvárások:

  • Önálló dinamikus egyéniség
  • Kitartó, sikerorientált alkat
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hirdetésszervezési tapasztalat, kapcsolatrendszer
  • CRM rendszer használata

Előny:

  • vállalkozói igazolvány
  • online hirdetésszervezési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alapbér + jutalék

Munkavégzés helye: Budapest

Bemutatkozó levelét és fényképes önéletrajzát az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó