www.cvonline.hu

Online hirdetési felület értékesítő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.03.09.
Hirdetés azonosító: 752134
lejárt

A Dologidő Kft. partnercége részére Online hirdetési felület értékesítő (Ref603) munkatársat keres.

Feladatok

  • kismamáknak szóló honlap adatainak frissítése
  • kapcsolatfelvétel potenciális hirdető partnerekkel
  • hideghívások kezdeményezése

  • minimum középfokú végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Irodai szoftverek stabil, rutinszerű használata
  • ügyfélközpontú személyiség, dinamikus hozzáállás
  • precíz, önálló munkavégzés
  • gyesről visszatérő kismamák jelentkezését is szívesen várjuk!

  • kulturált munkakörnyezet
  • családias légkör
  • biztos munkahely
  • Munkavégzés helye: Budaörs
  • Fizetés: minimálbér + jutalék

Fényképes önéletrajzát a budapest@dologido.hu email címre várjuk!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu