www.cvonline.hu

Online értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1188 napja lejárt

Az il Bacio di Stile luxus üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, hat szinten. Az épületben szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Az Andrássy út szívében nyílt exkluzív, luxus üzletházunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • E-commerce weboldalhoz kapcsolódó adminisztrációs és folyamatellenőrzési feladatok ellátása,
  • Számlaellenőrzési feladatok,
  • Adminisztrációs feladatok – rendelések felvitele, árlisták és kimutatások készítése SAP programban,
  • Együttműködés a társosztályokkal,
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása (írásos és élő kommunikáció belföldi és külföldi partnerekkel).

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves pénzügyi, kontrolling vagy account management területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Számlázási, elszámolási, kontrolling területeken szerzett szakmai tapasztalat,
  • SAP felhasználói szintű ismerete,
  • Magabiztos Excel és Office programkezelési ismeret,
  • Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság,
  • Lelkes és felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes, luxus környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes, nemzetközi csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi linken keresztül várjuk jelentkezésedet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő