www.cvonline.hu

Online C++ Programozó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.03.13.
Hirdetés azonosító: 885184

Érdekel a játékfejlesztés?
Elhivatott és lelkes C++ programozó vagy?
Egy remek hangulatú, fiatalos csapatban szeretnél dolgozni?

Biztos, stabil, külföldi háttérrel rendelkező magyar játékfejlesztő partnerünk modern, budai irodájába keresünk fejlesztő kollégákat.

Feladatok:

- Izgalmas és sokrétű programozási feladatok
- A játékmotor hálózati kommunikációjának fejlesztése, javítása
- Online backend platform-technológiák játékmotorba való integrációja
- Backend-fejlesztési feladatok

Elvárások:

- Legyen fejlesztői tapasztalatod C++ programnyelven Visual Studio környezetben
- Érdeklődj online, szerver és –hálózati programozás iránti
- Rendelkezz technikai ismeretekkel TCP/IP, többszálúság stb. területén
- Érts angolul
- Légy precíz, programozz alaposan
- Légy nyitott az agilis fejlesztési módszertan megismerésére, használatára

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatalos, jó hangulatú csapat
- Nyugodt munkakörnyezet, és munkamenet
- Fiatalos, modern irodai környezet kikapcsolódási lehetőségekkel (csocsó, stb.)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a