www.cvonline.hu

Online árfigyelő-próbavásárló

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
  • Megbízónk, a Scitec, Európa egyik vezető sportcélú étrend-kiegészítő márkájává fejlődött, több mint 700 termékváltozattal, 115 ízzel, és a növekedésnek még nincs vége! Prémium minőségű termékek: modern külső, kompromisszumok nélküli hatóanyag-minőség. A Scitec jelenleg 80 országban forgalmazza termékeit.
  • A csapat: Közel 700 elkötelezett alkalmazottunk dinamikus és hatékony csapatot alkotnak. Mindennapjaik során 10 nyelvet használnak aktívan és különböző kultúrákkal találkozhatnak. Bízunk munkatársainkban, összetett és felelősségteljes feladatköröket bízunk rájuk.
  • Olyan izgalmas kihívások várják a nálunk dolgozókat, melyekre egy átlagos sok-nyelvű környezetnél nem lenne lehetőség.
  • Mind központi irodánk, mind gyárunk esetében odafigyelünk a modern, inspiráló, színvonalas munkakörnyezetre. Dinamikus növekedés és folyamataink állandó fejlesztése miatt a SCITEC fejlődési lehetőségekkel teli karrier-utat kínál leendő (és jelenlegi) munkatársak számára.

Ha szeretsz online vásárolni, észre sem veszed, hogy már órák óta a monitort nézed, akkor ez a te munkád lesz.

Feladatok:

Feladatok:

  • online próbavásárlás, árfigyelés
  • adminisztatív feladatok
  • adatok táblázatba rendezése
Elvárások:
  • Monotónia tűrés
  • Precizitás
  • Megbízhatóság, bűntetlen előélet
  • Excel ismerete
  • érettségi
  • alapfokú angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Bejelentett, 8 órás munkaviszony.
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, a E-mail cím megjelenítése e-mailcímen.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016